Minust

Nimi: Tõnis

Vanus: 34

Amet: Ettevõtja/Põllumees

Haridus: 2011 Tartu Ülikool Riigiteadused BA
2011 Järvamaa Kutsehariduskeskus Põllumajandustootja III

Oman põllumajandusega kokkupuuteid juba varasest lapseeast, aga tõsisemalt alustasin talu pidamisega 2011. aastal. Tänaseks päevaks teen enamiku töödest 280ha suurusel pinnal iseseisvalt. Kasvatan Jõgevamaal taliotra, -nisu -rapsi, suviotra, -kaera ning põldhernest. Loomi ei ole ega tule.

Olen pidanud alati tähtsaks arengut ning ajaga kaasas käimist. Kasutan oma tootmise efektiivistamiseks nii palju täppisviljelust kui võimalik ehk automaatrool ja asukohapõhine väetamine ning pritsimine. Analüüsin oma tegevust ja püüan teha otsuseid mitte ainult kõhutundest lähtuvalt vaid toetudes reaalsetele andmetele.

Aasta 2022 sügisel alustasin oma tegevuse jagamist Instagramis ning olen tänaseks leidnud oma kontole üle 10 000 jälgija nii Eestist kui üle maailma ja see number kasvab pidevalt. Olen esimene põllumees Eestist, kes oma igapäevategevust nii põhjalikult sotsiaalmeedias jagab. Postitan igapäevaselt nii humoorikaid kui harivaid videoklippe ja tekste. Loodan tulevikus ka väljaspool Instagrami oma kogemust jagada.

Küsimuste ja koostöösoovidega võib julgelt pöörduda minu poole läbi kontaktivormi.

Minust meedias